Predaj osobných a úžitkových vozidiel Banská Bystrica - PB AUTO s.r.o. Autobazár Banská Bystrica výkup a predaj ojazdených automobilov, odťahová služba, sprostredkovanie povinného zmluvného poistenia automobilov

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

Predaj osobných a úžitkových vozidiel Banská Bystrica

 

Predaj vozidiel  

     Autobazár PB auto ponúka predaj jazdených osobných a úžitkových vozidiel. Väčšina našich vozidiel má slovenský pôvod, a tak je možné overiť, kde bolo vozidlo predávané, či preveriť servisné prehliadky. Za vozidlá v našom vlastníctve plne ručíme. Naše vozidlá sú bez ťarchy (záložné právo, exekučné konanie, leasing, úver). Garantujeme pôvod vozidla. Všetky majú platné SK EČV + TP, tak isto technickú + emisnú kontrolu.


Komisionálny predaj

     V prípade komisionálneho predaja je možné vystaviť vozidlo v našom autobazáre za 4% predajnej sumy, ktorú si určíte sami. Prípadne dohodou v závislosti od ceny vozidla. Neplatíte poplatky za parkovné resp. stojné. Vybavíme všetky formality, od inzercie na internetovom portáli, alebo inzertných novinách a časopisoch až po úkony na dopravnom inšpektoráte. Náklady znášame my. Ak sa Vaše ponúkané vozidlo nepredá, môžete si ho bezplatne vyzdvihnúť.


Predaj  vozidiel na protiúčet

     Ak máte záujem o vozidlo z našej ponuky a vlastníte vozidlo, ktoré by ste chceli použiť ako protihodnotu za nové vozidlo, u nás je to možné. Po odrátaní sumy, ktorá bude za vaše vozidlo stanovená, môžete zvyšok vyplatiť v hotovosti prípadne splácať formou leasingových splátok. Vaše staré vozidlo môžete taktiež použiť ako akontáciu za nové, takže nepotrebujete hotovosť. Ak vaše vozidlo prevyšuje hodnotu vozidla z našej ponuky, rozdiel vám v hotovosti vyplatíme.


Splátkový predaj vozidiel  (leasing, úver)

     V prípade že nemáte potrebnú hotovosť na kúpu vozidla, je možné ho financovať cez leasingovú spoločnosť.  Viac info v zálozke menu leasing.


Poistenie vozidiel
     Radi Vám pomôžeme so sprostredkovaním povinného zmluvného poistenia, či havárijného piostenia. Stačí si vybrať zo širokej ponuky našich zmluvných partnerov. Viac info nájdete v žáložke poistenie.


Prihlásenie vozidiel

     Kdekoľvek v SR zabezpečíme všetky potrebné úkony na dopravnom inšpektoráte, alebo obvodnom úrade pre váše vozidlo. Odhlásenie, prihlásenie, prepis.


Autozáložňa
     Po založení Vášho vozidla ho môžete nadaľej používať. Info na www.zaloznabb.sk, alebo na telefónnom čísle 0918 484 297.


 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky